Interaktywna telewizja hotelowa

Interaktywna telewizja hotelowa – Betasi tvKlient

Telewizor typu smart staje się dzisiaj standardem zarówno w domu, jak i na wyposażeniu pokoju hotelowego. Goście coraz częściej wykorzystują go nie tylko do oglądania tradycyjnej telewizji, ale również do korzystania z platform streamingowych czy mediów społecznościowych. Rozwój technologii smart pozwala również na wykorzystanie jej do zaoferowania gościom interaktywnych usług poprawiających komfort pobytu w hotelu. Telewizja hotelowa staje się swoistym centrum usług, z których w łatwy sposób może skorzystać każdy za pośrednictwem pilota.

Mając to na uwadze, rozszerzyliśmy nasz system do zarządzania hotelami o oprogramowanie udostępniane na telewizorach typu smart, które jest w pełni zintegrowane z Betasi PremiumHotel.

Najprościej rzecz ujmując, Betasi tvKlient służy do wymiany informacji oraz komunikacji między gościem hotelu a personelem. Na ekranie telewizora dajemy klientowi nie tylko dostęp ogólnych informacji takich jak stała oferta hotelowa czy opis atrakcji okolicy.

Gość ma również wgląd do spersonalizowanej treści i usług, takich jak możliwość korzystania z room serwisu bezpośrednio poprzez ekran telewizora, opłacenia rachunku czy wymeldowania się bez odwiedzania recepcji. Ekspresowy check-out połączony jest z zapłatą, wystawieniem i wysłaniem e-faktury.

Za pośrednictwem Betasi tvKlient można również podglądać dane swojego pobytu, takie jak harmonogram zaplanowanych zabiegów w SPA, dodatkowe obciążenia na swoim rachunku, agendę konferencji, w której uczestniczy czy stan swoich punktów w systemie lojalnościowym. Może również przejrzeć ostatnie komunikaty, które zaserwuje mu obsługa hotelu. Telewizja hotelowa Betasi tvKlient ma również możliwość prezentacji danych wspólnych dla wszystkich gości, ale dynamicznie zmieniających się w czasie takich jak ilość osób aktualnie korzystających z restauracji czy ilość osób na basenie.

Dodatkowo na ekranie możemy wyświetlić dowolną ankietę, za pomocą której, możemy poznać opinie gości o ich pobycie w naszym obiekcie.

Zarządzanie treściami i usługami prezentowanymi na telewizorach odbywa się bezpośrednio w programie PremiumHotel, w którym z łatwością możemy skonfigurować wygląd i funkcjonalności aplikacji TV.


Więcej o Betasi PremiumHotel