Tworzymy oprogramowanie dla najlepszych hoteli w Polsce

Od początku działalności skupiliśmy się na tworzeniu spersonalizowanych rozwiązań dla najbardziej wymagających Klientów. Specjalizujemy się w produkcji i wdrażaniu oprogramowania do wspomagania pracy hoteli resortowych oraz sanatoriów. Jesteśmy liderami na rynku tych produktów.

Wyjątkowy zespół w niebanalnym biurze

W 2020 roku przenieśliśmy się do nowo wybudowanego budynku, usytuowanego w samym centrum Nowego Sącza, w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii Trzy Korony. Na tle innych zabudowań wyróżnia się nietuzinkową bryłą, a wyposażenie biur spełnia najwyższe standardy. Zapewniamy sobie najlepszy możliwy komfort pracy.

Malownicze okolice

Miasto usytuowane jest w bajecznej Kotlinie Sądeckiej u podnóży Beskidu Sądeckiego, Beskidu Wyspowego i Beskidu Niskiego. Jest też świetną bazą wypadową w Pieniny, Gorce i Tatry. Bliskość Jeziora Rożnowskiego jest kolejną atrakcją turystyczną naszego regionu.

Kariera

Główną siłą zespołu są programiści, którzy rozwijają oraz dostosowują nasze oprogramowanie do oczekiwań Klientów. Trzonem są także specjaliści ds. wdrożeń, którzy dbają o to, aby nasze systemy były dobrze skonfigurowane, a praca w nich była prosta i intuicyjna.

Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań najwyższej jakości. W związku z tym staramy się zapewnić naszym pracownikom najlepsze warunki pracy, których istotnym elementem jest zdobywanie nowej wiedzy i doświadczeń.

Podstawowe benefity to płaska struktura, małe zespoły, możliwość rozwoju poprzez szkolenia, komfortowe biuro, elastyczny czas pracy, prywatna opieka medyczna.

Programowanie

Zapraszamy do aplikowania na stanowiska, które publikujemy na Pracuj.pl oraz Nofluffjobs.com

Partnerzy

Wdrażając nasze oprogramowanie w znamienitych obiektach hotelarskich i uzdrowiskowych korzystamy z usług topowych producentów rozwiązań informatycznych, które integrujemy z naszymi systemami. Współpracujemy z firmami takimi jak Samsung, Microsoft, Slican, Novitus.

Współpraca lokalna

Od lat uczestniczymy w lokalnych inicjatywach i programach z zakresu przedsiębiorczości, edukacji, kultury, sportu oraz działalności charytatywnej.