Spasoft – system dedykowany dla hoteli, SPA i medical SPA

Betasi Spasoft to dedykowane oprogramowanie dla obiektów hotelarskich specjalizujących się w odnowie biologicznej i rehabilitacji. To narzędzie, które kompleksowo usprawnia pracę zarówno małych, jak i dużych hoteli z branż wellness i medical SPA. Jest efektem ponad dwudziestoletniej pracy zespołu doświadczonych projektantów i programistów, którzy każdego dnia pracują nad aktualizacją i rozwojem programu o nowe funkcje i możliwości.

System Spasoft łączy wiele zróżnicowanych funkcjonalności z nowoczesnym i łatwym w obsłudze interfejsem dopracowanym na podstawie uwag i oczekiwań użytkowników. Pozwala na bezpieczną i komfortową pracę bez względu na ilość użytkowników oraz wprowadzanych danych.

Jeśli masz dowolne pytanie odnośnie oprogramowania do zarządzania obiektami hotelarskimi i sanatoriami – wypełnij formularz.

Dowiedz się więcej o naszych innych produktach:

Kuracjusz

System, którego jakości nie trzeba udowadniać. To wiodąca marka oprogramowania na swoim rynku.

Betasi Kuracjusz to niezwykle dopracowany program kompleksowo wspierający pracę uzdrowisk, sanatoriów oraz ośrodków wypoczynkowo-leczniczych.

Czytaj więcej

PremiumHotel

Zaawansowany program do zarządzania działalnością hotelu wykorzystywany przez najlepsze hotele resortowe w Polsce.

Składa się z wielu modułów udostępnianych użytkownikom w zależności od ich potrzeb. Każde wdrożenie programu jest dostosowywane do wymagań Klienta.

Czytaj więcej