PremiumHotel – system dla hoteli biznesowych i wypoczynkowych

Zaawansowany system hotelowy wykorzystywany przez najlepsze hotele i resorty w Polsce.

Betasi PremiumHotel to program składający się z wielu modułów udostępnianych użytkownikom w zależności od ich potrzeb. Każde wdrożenie jest dostosowywane do wymagań Klienta.

Nasz system hotelowy wyświetla ceny na portalu rezerwacyjnym, przetwarza płatności, wpuszcza do pokoju hotelowego, ustawia jadłospisy, planuje zabiegi spa, otwiera szafkę na basenie, obsługuje room service poprzez telewizor hotelowy, zbiera opinie o pobycie, raportuje i wykonuje setki innych zadań, zaplanowanych podczas wdrożenia.

PremiumHotel to oprogramowanie hotelowe, gastronomiczne, obsługi aqua-parku, spa, call-center, crm, konferencji, telewizji hotelowej w jednym systemie, ze wspólnymi danymi, do których każdy uprawniony użytkownik ma natychmiastowy dostęp. Oprogramowanie rozwijane i wdrażane od lat przez ten sam zespół doświadczonych pracowników, z którego w największych instalacjach korzystają setki pracowników i gości hotelu jednocześnie.

Jeśli masz dowolne pytanie odnośnie oprogramowania do zarządzania obiektami hotelarskimi i sanatoriami – wypełnij formularz.

Dowiedz się więcej o naszych innych produktach:

Kuracjusz

System, którego jakości nie trzeba udowadniać. To wiodąca marka oprogramowania na swoim rynku.

Betasi Kuracjusz to niezwykle dopracowany program kompleksowo wspierający pracę uzdrowisk, sanatoriów oraz ośrodków wypoczynkowo-leczniczych.

Czytaj więcej

Spasoft

Rozwiązanie stworzone na miarę pod potrzeby hoteli wellness i spa.

Poza funkcjonalnością niezbędną do skutecznego prowadzenia hotelu, gastronomii i planowania zabiegów, oprogramowanie posiada możliwość prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej.

Czytaj więcej