Kuracjusz – oprogramowanie dla sanatoriów i uzdrowisk

Betasi Kuracjusz to niezwykle dopracowany program kompleksowo wspierający pracę uzdrowisk, sanatoriów oraz ośrodków wypoczynkowo-leczniczych. To zdecydowanie najczęściej wybierany system informatyczny dla tego typu obiektów. Obecnie wykorzystywany jest przez tysiące użytkowników w ponad 3/4 obiektów tego typu w Polsce. Nasze oprogramowanie sprawdza się zarówno w niewielkich instalacjach (kilka komputerów), jak i bardzo dużych wdrożeniach obejmujących kilkanaście obiektów, setki komputerów, telewizorów, urządzeń mobilnych i użytkowników.

Mimo bardzo szerokiego zakresu dostępnych funkcjonalności, program Kuracjusz charakteryzuje się łatwością obsługi, prostą instalacją, szybkością działania i konkurencyjną ceną.

Dowiedz się więcej o naszych innych produktach:

Spasoft

Rozwiązanie stworzone na miarę pod potrzeby hoteli wellness i spa.

Poza funkcjonalnością niezbędną do skutecznego prowadzenia hotelu, gastronomii i planowania zabiegów, oprogramowanie posiada możliwość prowadzenia elektronicznej dokumentacji medycznej.

Czytaj więcej

PremiumHotel

Zaawansowany program do zarządzania działalnością hotelu wykorzystywany przez najlepsze hotele resortowe w Polsce.

Składa się z wielu modułów udostępnianych użytkownikom w zależności od ich potrzeb. Każde wdrożenie programu jest dostosowywane do wymagań Klienta.

Czytaj więcej