Bony na cyfryzację

Bony na cyfryzację dla przedsiębiorców

6 wrześnie 2021 r. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła nabór wniosków na dotację w ramach działania 6.2 Wsparcie MŚP w obszarze cyfryzacji – Bony na cyfryzację. Program ma na celu wsparcie wprowadzania innowacji poprzez wykorzystanie technologii cyfrowych, gównie zakup oprogramowania, jak również usługi programistyczne.

Dla kogo?

O dofinansowanie mogą się ubiegać mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z całej Polski. Preferowane będą branże, które w sposób znaczący ucierpiały przez pandemię. Program ma na celu umożliwienie przedsiębiorstwom skutecznego funkcjonowania w przypadku wystąpienia podobnych sytuacji kryzysowych.

Zasady

Dofinansowanie udzielane jest w postaci bezzwrotnej dotacji ze środków Unii Europejskiej i ma na celu wsparcie firm, które stawiają na rozwój nowych technologii i cyfryzację. Kryterium dofinansowania jest zakup usług programistycznych lub nabycie gotowego oprogramowania oraz licencji na jego użytkowanie.

Wartość projektu

Minimalna wartość projektu wynosi 60 tys. złotych, a maksymalna aż 300 tys. złotych (maksymalny poziom dofinansowania 85%). Całkowita pula dofinansowania zamyka się w kwocie 110 mln złotych.

Sposób rozliczania

Rozliczenie dofinansowania planowane jest w korzystnej dla przedsiębiorców formie ryczałtu. Nie będzie zachodzić konieczność weryfikacji dokumentów potwierdzających postęp finansowy projektu.

Kiedy?

  • Ogłoszenie konkursu – 6 września 2021 r.
  • Start naboru wniosków – 20 września 2021 r.
  • Koniec naboru wniosków – 20 października 2021 r.

Nasze rozwiązania

Większość oferowanych przez nas produktów i usług kwalifikuje się do objęcia dofinansowaniem. Serdecznie zachęcamy wszystkich do skorzystania z programu dofinansowania. Jest to doskonała okazja, aby usprawnić zarządzanie Państwa obiektami poprzez rozszerzenie wykorzystania technologii informatycznych, nad rozwojem których nieustannie pracujemy. Oferujemy nasze doradztwo przy wyborze odpowiednich rozwiązań, które przyczynią się do poprawy doświadczeń Państwa Pracowników i Klientów. Zapraszamy do kontaktu.

Zamów bezpłatną konsultację