Betasi laureatem „Diamentów Forbesa 2023”

Firma Betasi znalazła się wśród laureatów tegorocznych „Diamentów Forbesa”. Wyróżnienie przyznawane jest przedsiębiorstwom, które w ostatnich latach najskuteczniej zwiększyły swoją wartość. Kluczowe kryteria obejmowały między innymi wyniki finansowe z lat 2017-2021, wartość majątku, historię i wiarygodność płatniczą oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Ten prestiżowy ranking jest jednym z najbardziej cenionych wśród polskich firm i potwierdza siłę, zdolność do rozwoju oraz wzmacniania marki.

Na przestrzeni ponad dwudziestu lat staraliśmy się zdobyć uznanie nie tylko wśród Klientów, ale także całej branży, z którą ściśle współpracujemy stale doskonaląc nasze produkty. Zapewniamy kompletny ekosystem rozwiązań dla najlepszych hoteli i sanatoriów. Ideą i założeniami, którymi kierujemy się przy tworzeniu oprogramowania jest zapewnienie szerokiej funkcjonalności oraz ciągłego rozwoju, zarówno jeśli chodzi o możliwości produktów, jak również o wykorzystywanie nowych technologii.

Miejsce na liście laureatów „Diamentów Forbesa” jest potwierdzeniem stabilności i wiarygodności naszej działalności. To także zobowiązanie do dalszego wzrostu i optymalizacji oferowanych rozwiązań, by nadal sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów.

Dziękujemy za zaufanie!