Pharmindex

Baza Pharmindex w Betasi Kuracjusz

Wzbogaciliśmy nasze oprogramowanie o integrację z wszechstronną i profesjonalną bazą produktów leczniczych Pharmindex.

Baza zawiera leki dostępne w regularnej sprzedaży, wzbogacone o merytoryczne opisy. Jest odpowiedzią na potrzeby lekarzy wszystkich specjalizacji i ułatwia podejmowanie decyzji terapeutycznych. Zawiera m.in. informacje dotyczące wpływu zażycia leku przez kobiety w ciąży, karmiące piersią, sprawności psychomotoryczne, prowadzenie samochodu oraz wpływ alkoholu na dany lek.

Pharmindex pozwala lekarzom na bieżące monitorowanie stanów poszczególnych leków w aptekach. Rozwiązuje to częste problemy z przepisywaniem leków, które są już niedostępne. W szybki sposób umożliwia wyszukanie zamienników wraz z porównaniem cen. Zaawansowane filtrowanie daje możliwość szybkiego i intuicyjnego dotarcia do szukanych informacji, niezbędnych do wypisania recepty. Baza pozwala również wyodrębnić pozycje refundowane oraz te przeznaczone dla seniorów.

Dodatkowo udostępniamy moduł Interakcje, który pozwala na prostą weryfikację składu oraz sprawdzenie interakcji i działań niepożądanych pomiędzy aktualnie przepisywanymi lekami. Zapobiega to niepożądanym sytuacjom, w których przepisywany zestaw leków może negatywnie oddziaływać na pacjenta lub powodować skutki uboczne.